OTÁZKY PRVÉHO KOLA:

Na našej web stránke aj na Facebook stránke sme uverejnili video o tom, ako v L&M interiér vyrábame nábytok na mieru. Video má názov "Príbeh jednej kuchyne". V ňom, na realizácii kuchyne, ukazujeme ako prechádza zákazka u nás jednotlivými oddeleniami až po konečnú montáž a odovzdanie kuchyne spokojnej zákazníčke. Na tejto kuchynskej linke sme vyrobili dvierka horných skriniek nad pracovnou doskou trochu atypicky. Sú na nich lamely.

OTÁZKA 1:
Koľko lamiel celkovo je na dvierkach horných skriniek nad pracovnou doskou na kuchynskej linke vo videu?


Spoločnosť L&M interiér svojim zákazníkom zabezpečuje aj elektrospotrebiče do kuchýň, práčky, sušičky, digestory, matrace, kovové diely, čalúnenia atď... Je partnerom značiek AEG a Electrolux a práve tieto dve značky elektrospotrebičov u nás môžete kúpiť teraz ešte výhodnejšie aj mimo realizácie nábytku. L&M interiér pre vás pripravil akciu na výhodnejší nákup niekoľkých spotrebičov AEG a Electrolux naraz, pričom ušetríte aj značnú sumu peňazí. V názve tejto akcie je použitý matematický vzorec označujúci počet výrobkov, za ktoré zaplatíte a počet výrobkov, ktoré dostanete len za 1,- Euro.

OTÁZKA 2:
Aký matematický vzorec je použitý v názve akcie na výhodný nákup elektrospotrebičov AEG a Electrolux v L&M interiér?

VYHODNOTENIE:

Správna odpoveď na otázku č. 1 bola C = 34
Správna odpoveď na otázku č. 2 bola B = 3 + 1

Do záverečného žrebovania postupujú:

  • Eva K., Banská Bystrica
  • Alexandra S., Maria Ellend - Rakúsko
  • Michal A., Kyselica
  • Anna K., Žilina
  • Katarína Š., Hlohovec
  • Lukáš P., Banská Bystrica

Blahoželáme

Logo L&M interiér

Realizujeme zákazky po celom Slovensku aj v zahraničí
Sme partner pre architektov, dizajnérov aj koncových zákazníkov pretože kladieme dôraz na dôležité detaily. Sme dobrí práve v tom, čo nie je pre iných bežné. Nebojíme sa toho, s čím iní končia, do čoho sa väčšinou už nepúšťajú a skôr od toho zákazníka odhovárajú.

L&M interiér, s.r.o.
Cesta pod Bánošom 41/4
974 01 Kynceľová
Slovenská republika

Zobraziť na mape

Od 8.00 do 14.00 hod.:
0907 961 954

non-stop e-mail:
info@lminterier.eu

L&M interiér, s.r.o. | ©2024 All rights reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram