Referencie

Bývanie v dome alebo v byte s krásnym interiérom je snom azda každého, kto si zariaďovaním interiéru práve prechádza. Pre mňa je to výzva a zároveň veľká zodpovednosť, keď sa mi klienti zveria do rúk a spoločne dávame ich bývaniu reálne kontúry. Láska k dizajnu a chuť niečo nové tvoriť a objavovať ma stále posúva vpred.

 S firmou L&M interiér s.r.o. už spolupracujem od roku 2015, dôležitá je pre mňa dlhodobá spolupráca. Práca na realizácii interiérov na mieru je veľká zodpovednosť a stres, preto veľmi oceňujem, že sa môžem pri projektovaní nábytku o nich oprieť. Pri technickej príprave tak maximálne eliminujeme chyby a zákazky sa tak realizujú k celkovej spokojnosti našich zákazníkov. Krásny nábytok je tá špička ľadovca, ktorú zákazník vidí. Za tým výsledkom sa však skrýva veľa mravenčej práce a vedomostí.

Rada spolupracujem so šikovnými ľuďmi, ktorí neustále pracujú na svojom rozvoji, čo aj mňa samú posúva vpred. A takými ľudia v L&M interiér jednoznačne sú.

Ing. Katarína Kyman Haruštiaková

interiérová dizajnérka
Vyštudovala na Technickej univerzite na Drevárskej Fakulte odbor Priemyselný dizajn nábytku. Od skončenia štúdia sa venuje výlučne návrhom interiérov. Má viac než 12 ročnú prax v odbore.
Dobrý deň, ďakujem za skvelú prácu, ktorú ste odviedli na zákazke pani U. Počnúc kvalitným zameraním a technickou prípravou. Môžem povedať, že som nenašla jednu chybičku krásy, hrany krásne opracované, všetko pekne vyrobené, kvalita na prvý pohľad. Krbová stena perfektne zvládnutá. Zdá sa, že vás nezaskočí nič.

Montážnici odviedli kus dobrej práce a veľmi dobre sa s nimi komunikovalo, čo ja ocením, že vždy keď som sa informovala, odpadol mi všetok stres. Všetko bolo ok a zákazníci spokojní.

Ďakujem

Ing. Katarína Kyman Haruštiaková
interiérová dizajnérka

Dobrý deň!

Prijmite od nás poďakovanie za výrobu a kvalitné vypracovanie kuchynskej linky, za vynikajúcu spoluprácu od prvého kontaktu, p. Ďuríkovej za ochotu a trpezlivosť pri vypracovaní návrhu, p. Géblovi za kvalitné zameranie a rady pri prerábke u nás doma, p. Abrahámovi za perfektnú a precíznu prácu pri montáži kuchynskej linky a tiež technikom a pracovníkom vo výrobe.

Ďakujeme pekne za Váš profesionálny prístup a prajeme Vám veľa pracovných úspechov.

rodina Č.
Banská Bystrica

Dobrý deň pán Gregorec,
plánoval som Vám písať skôr, no mali sme plné ruky sťahovania a teraz nás čaká vybaľovanie do nového krásneho nábytku.

Chcel by som sa Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať za spoluprácu, ktorá bola fantastická od nášho prvého telefonátu až po utiahnutie poslednej skrutky v nábytku. Každým jedným telefonátom, e-malom či osobným stretnutím ste mi potvrdzovali, že som si vybral správneho partnera. Takýto trpezlivý a vysvetľujúci prístup je v dnešnej dobe skutočne raritou.

Nový nábytok nám robí veľkú radosť a je z neho cítiť kvalitu a precíznosť. Obzvlášť som Vám vďačný za všetky netradičné technické riešenia s ktorými ste prišli v priebehu realizácie a vďaka nim je z nábytku doslova umelecké dielo. Nedá mi nespomenúť najmä vstavané LED svetlá v spálni nad nočnými stolíkmi. Toto riešenie je úplne TOP a každému kto to videl sa to veľmi páči. Je to veľmi originálne.

Ďakujem aj za flexibilitu a trpezlivý prístup pri "prerábke" kúpeľňovej skrinky, ktorú som riešil s pánom Bystrianskym. Máme veľkú radosť, že teraz do skrinky pohodlne zmestíme všetko čo potrebujeme. A zmestí sa tam aj dosť vecí, ktoré nepotrebujeme :)

V neposlednej rade ďakujem pánom, ktorý nám nábytok montovali. Odviedli neskutočne kvalitnú a precíznu prácu. Vážim si a ďakujem im aj za to, že mi pomohli s vecami s ktorými nemuseli (ako napr. urobenie otvorov na zástrčky do zadných stien skriniek, ktoré som si objednával sám alebo umiestnenie koberca pod posteľ v spálni). Je neskutočné ako rýchlo dokázali premeniť plný byt porozkladaných skriniek a dosiek na nádherný nábytok :)

Musím uznať, že celý tím ľudí máte vyskladaný skvele lebo každý, s kým som komunikoval bol veľmi milý, trpezlivý a nápomocný. Myslím si, že aj toto je dôvod vďaka ktorému dokážete predstavy klientov zhmotniť do nádherných a kvalitných realizácií.

Určite Vás budem len a len odporúčať lebo za nás hodnotíme spoluprácu ako excelentnú.

P. T.
Miloslavov

Zdravím pán Gregorec,

chcela som Vám aj všetkým, čo sa akokoľvek podielali na mojej kuchynskej linke a chodbe poďakovať. S realizáciou som veľmi spokojná, kuchyňa krásne zapadla do priestoru - akokeby tam patrila od začiatku. Takisto klobúk dolu pred precíznou robotou chalanov.
Všetci, čo zatiaľ kuchyňu videli, chválili.

Keď trochu pošetrím, ozvem sa pravdepodobne aj kvôli šatníkovej skrini :))

Nech sa Vám darí.

Z.G.
Bratislava

Vážený pán Gregorec,

zatiaľ aspoň touto cestou sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za dodanie a montáž kuchyne. Kuchyňa vyzerá naozaj perfektne. Kvalita spracovania a vysoko odborná montáž ma príjemne prekvapili. Montážnici boli veľmi precízny. Veľmi pekne ďakujem aj za ústretovosť a prerobenie políc okolo digestora, ktoré sa budú montovať budúci týždeň.

D.C.
Banská Bystrica

Dobry den,

Vasa spolocnost u nas urobila kus dobrej prace a kuchyna aj dnes vyzera ako nova. Vasu spolocnost som ako jednu z mala ktora sa na dodavkach prac a tovaru do domu podielala odporucil dalej.
Nech sa dari.

A.B.
Ružomberok

Dobry den,

prave som Vám napísala recenziu na google. Veľa klientom, ktorí navštevujú Jogovňu som Vás už doporučovala a budem naďalej. Premelie sa u nás veľa ľudí a skoro každý je nadšený z priestorov a to aj vďaka Vášmu nábytku. Z našej strany je maximálna spokojnosť:.

„So spoločnosťou LM interiér máme veľmi dobrú skúsenosť. Vyrábali nám nábytok na mieru (vo veľkom rozsahu, konštrukčne náročná práca). Kvalita ich práce, komunikácia, zapracovanie prípomienok, ochota, príjemní páni v menežmente aj vo výrobe – všetko hodnotíme na výbornú. Dokonca po viac ako 5 rokoch od dodania služby boli ochotní promptne riešiť závady, ktoré sa prejavili len používaním a to zadarmo!!!. MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ. Všetci, ktorí máte záujem vidieť precíznu prácu, krásny nábytok- prídite sa pozrieť do Jogovne v Banskej Bystrici.“

Prajem Vám všetko dobré

R.K.
Banská Bystrica

Dobrý den,
s vašim nabytkom ktorý ste nám urobili sme nadmieru spokojní 🙂 avšak občas si neviem dat rady na niektorých miestach s capkami od prstov keďže mame dekor do čiernej matnej farby. Ak by ste mali typ ako tomu predísť budeme veľmi radi. Už sme aj posúvali na Vás kontakt a určite ešte posunieme naším známym.

Prajem pekný den

J.M.
Badín

Ešte raz sa Vám chceme veľmi pekne poďakovať, že ste naše požiadavky dokázali na 100 % naplniť 🙂 detičky sú zo svojej novej izbicky úplne nadšené. 

Určite to nebude posledná spolupráca s takou fantastickou firmou ako ste vy ❤️

L.P.
Banská Bystrica

Dobrý deň,

sme veľmi spokojní s nábytkom od vás… A určite ešte využijeme vašu výrobu nábytku.Odporúčam vás ďalej…

S pozdravom

M.H.
Banská Bystrica

Dobrý deň, ďakujem za krásne vyrobený nábytok u pána T. v Chorvátskom grobe aj v Urban Residence. Všetko ste zvládli na jednotku a za výbornú montáž máte aj hviezdičku. Chcem pochváliť obidve montážne partie, ktoré robili na týchto zákazkách. Nenašla som skutočne nič ani jednu chybičku, čo by som im mohla vytknúť, všetko bolo 100%.

Nervozitu či všetko sadne ako má, vystriedala čistá radosť z perfektne odvedenej práce.

Ďakujem.

Ing. Katarína Kyman Haruštiaková
interiérová dizajnérka

So šatníkom a posteľou sme veľmi spokojní, kvalitná výroba a presná montáž, skvelý dizajn, vyhovujúce priestorové usporiadanie a moderné technické doplnky ako stmievacie svetlo ovládané pohybom a bezdrôtové nabíjačky na mobilné telefóny dotvárajú celkovo vynikajúci dojem

R.M.
Banská Bystrica

Dakujeme za dodávku a vykonanú prácu. S výrobou, dodaním a montážou sme spokojní. Nábytok nám slúži veľmi dobre.

P.
Banská Bystrica

Dobrý deň,

sme veľmi spokojní s výsledkom aj celkovou spoluprácou. Návštevám sa páči a nám tiež. 🙂 Určite Vás ešte oslovíme, keď budeme zariaďovať ďalšie miestnosti.
Taktiež odporúčame všetkým známym, kamarát si od Vás nakoniec bral zariadenie do celého bytu (p. H., Bratislava).

L.K.
Banská Bystrica

Dobry den

Dovolte, aby sme sa Vam podakovali za Vasu pracu. Boli sme poteseni rychlostou, kvalitou a normalnou komunikaciou.

Ľ.Š.
Donovaly

Logo L&M interiér

Realizujeme zákazky po celom Slovensku aj v zahraničí
Sme partner pre architektov, dizajnérov aj koncových zákazníkov pretože kladieme dôraz na dôležité detaily. Sme dobrí práve v tom, čo nie je pre iných bežné. Nebojíme sa toho, s čím iní končia, do čoho sa väčšinou už nepúšťajú a skôr od toho zákazníka odhovárajú.

L&M interiér, s.r.o.
Cesta pod Bánošom 41/4
974 01 Kynceľová
Slovenská republika

Zobraziť na mape

Od 8.00 do 14.00 hod.:
0907 961 954

non-stop e-mail:
info@lminterier.eu

L&M interiér, s.r.o. | ©2024 All rights reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram