Referencie

Ing. Katarína Kyman Haruštiaková

Vyštudovala na Technickej univerzite na Drevárskej Fakulte odbor Priemyselný dizajn nábytku.
Od skončenia štúdia sa venuje výlučne návrhom interiérov. Má viac než 12 ročnú prax v odbore.

 

Bývanie v dome alebo v byte s krásnym interiérom je snom azda každého, kto si zariaďovaním interiéru práve prechádza. Pre mňa je to výzva a zároveň veľká zodpovednosť, keď sa mi klienti zveria do rúk a spoločne dávame ich bývaniu reálne kontúry. Láska k dizajnu a chuť niečo nové tvoriť a objavovať ma stále posúva vpred.

 

S firmou L&M interiér s.r.o. už spolupracujem od roku 2015, dôležitá je pre mňa dlhodobá spolupráca. Práca na realizácii interiérov na mieru je veľká zodpovednosť a stres, preto veľmi oceňujem, že sa môžem pri projektovaní nábytku o nich oprieť. Pri technickej príprave tak maximálne eliminujeme chyby a zákazky sa tak realizujú k celkovej spokojnosti našich zákazníkov. Krásny nábytok je tá špička ľadovca, ktorú zákazník vidí. Za tým výsledkom sa však skrýva veľa mravenčej práce a vedomostí.

Rada spolupracujem so šikovnými ľuďmi, ktorí neustále pracujú na svojom rozvoji, čo aj mňa samú posúva vpred. A takými ľudia v L&M interiér jednoznačne sú.

Vážený pán Gregorec,

zatiaľ aspoň touto cestou sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za dodanie a montáž kuchyne. Kuchyňa vyzerá naozaj perfektne. Kvalita spracovania a vysoko odborná montáž ma príjemne prekvapili. Montážnici boli veľmi precízny. Veľmi pekne ďakujem aj za ústretovosť a prerobenie políc okolo digestora, ktoré sa budú montovať budúci týždeň.

D.C.

Banská Bystrica

Dobry den,

Vasa spolocnost u nas urobila kus dobrej prace a kuchyna aj dnes vyzera ako nova. Vasu spolocnost som ako jednu z mala ktora sa na dodavkach prac a tovaru do domu podielala odporucil dalej.
Nech sa dari.

A.B.

Ružomberok

Dobrý deň,

sme veľmi spokojní s výsledkom aj celkovou spoluprácou. Návštevám sa páči a nám tiež. 🙂 Určite Vás ešte oslovíme, keď budeme zariaďovať ďalšie miestnosti.
Taktiež odporúčame všetkým známym, kamarát si od Vás nakoniec bral zariadenie do celého bytu (p. H., Bratislava).

L.K.

Banská Bystrica

Dobry den,

prave som Vám napísala recenziu na google. Veľa klientom, ktorí navštevujú Jogovňu som Vás už doporučovala a budem naďalej. Premelie sa u nás veľa ľudí a skoro každý je nadšený z priestorov a to aj vďaka Vášmu nábytku. Z našej strany je maximálna spokojnosť:.

„So spoločnosťou LM interiér máme veľmi dobrú skúsenosť. Vyrábali nám nábytok na mieru (vo veľkom rozsahu, konštrukčne náročná práca). Kvalita ich práce, komunikácia, zapracovanie prípomienok, ochota, príjemní páni v menežmente aj vo výrobe – všetko hodnotíme na výbornú. Dokonca po viac ako 5 rokoch od dodania služby boli ochotní promptne riešiť závady, ktoré sa prejavili len používaním a to zadarmo!!!. MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ. Všetci, ktorí máte záujem vidieť precíznu prácu, krásny nábytok- prídite sa pozrieť do Jogovne v Banskej Bystrici.“

Prajem Vám všetko dobré

R.K.

Banská Bystrica

Dobrý den,
s vašim nabytkom ktorý ste nám urobili sme nadmieru spokojní 🙂 avšak občas si neviem dat rady na niektorých miestach s capkami od prstov keďže mame dekor do čiernej matnej farby. Ak by ste mali typ ako tomu predísť budeme veľmi radi. Už sme aj posúvali na Vás kontakt a určite ešte posunieme naším známym.

Prajem pekný den

J.M.

Badín

Dakujeme za dodávku a vykonanú prácu. S výrobou , dodaním a montážou sme spokojní. Nábytok nám slúži veľmi dobre.

P.

Banská Bystrica

So šatníkom a posteľou sme veľmi spokojní, kvalitná výroba a presná montáž, skvelý dizajn, vyhovujúce priestorové usporiadanie a moderné technické doplnky ako stmievacie svetlo ovládané pohybom a bezdrôtové nabíjačky na mobilné telefóny dotvárajú celkovo vynikajúci dojem

R.M.

Banská Bystrica

Dobrý deň,

sme veľmi spokojní s nábytkom od vás… A určite ešte využijeme vašu výrobu nábytku.Odporúčam vás ďalej…
S pozdravom

M.H.

Banská Bystrica