Prečo si vybrať L&M interiér?

... alebo aké výhody pre zákazníka máme

„In House“ riešenie

Nie je jedno či si zvolíte malého stolára, firmu s jedným majiteľom a jedným pracovníkom, kuchynské štúdio, ktoré len navrhuje no dáva vyrábať všetko externým dodávateľom alebo si zvolíte L&M interiér - firmu vybudovanú so štandardnou organizačnou štruktúrou.

Na slovenskom trhu je mnoho firiem, ktoré ponúkajú realizáciu nábytku. Nie každý má však vlastnú výrobu. Často títo dodávatelia realizujú svoje zákazky cez subdodávky viacerých iných, ďalších dodávateľov. Niekde to dajú narezať, ohraniť, niekto to poskladá a iní im to zase namontujú.

L&M interiér má všetky technologické, organizačné aj ľudské zdroje svoje, vlastné. Máme vlastné obchodné oddelenie, vlastné výrobné oddelenie, vlastné oddelenie technickej prípravy výroby, vlastné montážne oddelenie aj vlastné oddelenie záručného a pozáručného servisu. Celá výrobná technológia je v L&M interiér pod jednou strechou. Zákazník L&M interiér vie, s kým komunikuje, je priebežne informovaný o chode zákazky a vie na koho sa obrátiť. Tím ľudí v L&M interiér je stabilný.

Vlastný montážny tím

Externí montážnici, ktorých si najímajú rôzne spoločnosti vyrábajúce nábytok, nedbajú až tak na kvalitu a prevedenie detailov, ako sú nastavené štandardy v L&M interiér pri realizácii a odovzdávaní interiéru našim zákazníkom. To je skúsenosť viacerých našich zákazníkov, ktorým predtým robili nábytok iné firmy. 

Externý montážny pracovník bez podpory dielne, ktorá reálne nábytok vyrobila, vie len veľmi ťažko niektoré problémy pri montáži alebo servise vyriešiť správne. V takých prípadoch to buď trvá veľmi dlho a zákazník väčšinou „ťahá za kratší koniec“, musí sa obrniť trpezlivosťou alebo niekedy musí zákazník poľaviť z nárokov na kvalitu, pretože do ideálneho stavu, ktorý znamená odstránenie problému to jeho dodávateľ nie je schopný uviesť.

Montážny tím L&M interiér, to sú najlepší stolári s dlhoročnou praxou z montáží aj tých najnáročnejších realizácií, ktoré navrhli špičkoví architekti a dizajnéri. Montážnici sú plne integrovaní do firmy, sú jej súčasťou a majú súčinnosť s výrobou. Naši montážnici majú plnú podporu výroby aj technickej prípravy L&M interiér, majú svojho manažéra, ktorý plánuje a kontroluje ich prácu

Atypické riešenia za štandardné ceny

Ku každej zákazke pristupujeme individuálne. Neskladáme návrhy a realizácie z typizovaných dielcov a nedopĺňame to atypickými dielcami. Celá zákazka, akokoľvek atypická, je od návrhu až po montáž pre nás štandardnou. Zákazníkom neúčtujeme príplatky za atypické riešenia.

Neprispôsobujeme návrhy sebe, aby sme si uľahčili výrobu, ale prispôsobujeme celú výrobu návrhu. Aby náš zákazník získal vlastnú individualitu a odlišnosť jeho nábytku od iného nábytku.

Nábytok ozaj na mieru

S L&M interiér si môžete dovoliť popustiť uzdu svojej fantázie viac než s iným dodávateľom.

Robíme nábytok ozaj na mieru. Vyrobíme nábytok presne taký, aký je návrhom požadovaný alebo presne taký, aká je požiadavka zákazníka. Realizácia u nás vychádza vždy z detailného zamerania priestoru. Pri návrhu a výrobe sa u nás zohľadňujú krivosti stien aj podláh. Dávame dôraz na zjednocovanie pohľadových línií, nábytkové sokle nerozdeľujeme a nepohľadové spoje poschovávame. To všetko pre príjemný pohľad na váš nový nábytok.

Maximálne využitie priestoru

Preto, že si pri výrobe môžeme dovoliť individuálne rozmery komponentov zostavy, maximálne využívame priestor.

Maximálne využívame priestor na šírku, na hĺbku aj na výšku. Tam, kde iní použijú, napríklad, len 45 cm dlhé výsuvy a za zásuvkami im ešte ostáva nevyužitý priestor, v L&M interiéry používame výsuvy o maximálnej možnej hĺbke. 

Náš zákazník získa reálne využiteľný väčší vnútorný úložný priestor.

Spokojnosť zákazníka je prvoradá

Všetky oddelenia v L&M interiér medzi sebou komunikujú a spolupracujú v prospech zákazníka. 

Ak sa výnimočne nejaký problém pri chode zákazky vyskytne, na jeho riešení sa podieľajú viaceré oddelenia súčinne. Ide tak o veľký rozdiel v prístupe k nepredvídateľným problémom pri zákazkách medzi L&M interiér a inými výrobcami. 

Najdôležitejšia je spokojnosť zákazníka.

Servis

Záručný alebo pozáručný servis je pre viacerých výrobcov nábytku len službou teoretickou a pre mnohých „garážových stolárov“ termín úplne neznámy. Veľa výrobcov nábytku dáva dôraz na obchodnú a výrobnú časť. Ich preferencie sú v ekonomickej sfére, dôležité je pre nich len uzavretie obchodu. Ak však ide o starostlivosť o zákazníka aj po uzavretí obchodu, to je už často v praxi horšie.

Drobní, malí stolári, si často ani nemôžu dovoliť, venovať sa servisu a riešiť nejakú výmenu komponentu alebo prísť zákazníkovi po montáži ešte nastaviť nejaký výsuv, alebo dvierka. V L&M interiér ide predovšetkým o spokojnosť zákazníka. Platí to aj po skončení zákazky.

L&M interiér poskytuje bezproblémový záručný aj pozáručný servis so zárukou na nábytok 5 rokov.

Najlepšie pre Vás je stať sa zákazníkom L&M interiér

Pre nás zostáva zákazník zákazníkom aj potom, ako zaplatil. Zákazníkom vždy poskytujeme plný záručný aj pozáručný servis. Nestane sa, preto, že ak má so svojim nábytkom zákazník po čase nejaký problém, že by sme sa vyhovárali, nedvíhali telefón a nevenovali mu pozornosť, iba preto, že už zaplatil a už sme mu nábytok namontovali.

Archivujeme všetku technickú dokumentáciu, 3D výkresy aj podklady pre výrobu z každej zákazky. To vieme využiť aj v prípadoch nejakého náhodného poškodenia pohľadových častí nábytku. Aj s odstupom času, vyrobíme zákazníkovi nový diel, ktorý presne bude pasovať do stávajúcej zostavy a hlavne, všetko sa to u nás dá zrealizovať rýchlo, vlastnej výrobe, pod jednou strechou.

Veľmi nás teší, že viacerí zákazníci sa na nás s dôverou obracajú opakovane. Pri realizovaní ich prvej objednávky sa sami presvedčili o našich výhodách a ich spokojnosť sa premenila na ich nové, ďalšie objednávky. 

Referencie našich zákazníkov
Logo L&M interiér

Realizujeme zákazky po celom Slovensku aj v zahraničí
Sme partner pre architektov, dizajnérov aj koncových zákazníkov pretože kladieme dôraz na dôležité detaily. Sme dobrí práve v tom, čo nie je pre iných bežné. Nebojíme sa toho, s čím iní končia, do čoho sa väčšinou už nepúšťajú a skôr od toho zákazníka odhovárajú.

L&M interiér, s.r.o.
Cesta pod Bánošom 41/4
974 01 Kynceľová
Slovenská republika

Zobraziť na mape

Od 8.00 do 14.00 hod.:
0907 961 954

non-stop e-mail:
info@lminterier.eu

L&M interiér, s.r.o. | ©2024 All rights reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram