KAŽDÝ PRIESTOR
JEDINEČNÝ

O nás ...

Pri letmom pohľade na súčasný trh s rôznymi ponukami výroby nábytku na mieru to vyzerá, že vyrobiť nábytok už dnes asi nie je až taký problém. Zdá sa, že nájsť niekoho, kto vyrobí nejaký ten kus nábytku nie je ťažké. Mnoho firiem ponúka výrobu na mieru, no väčšinou to, ale samotnou výrobou nábytku aj končí. My však nevyrábame „len“ nábytok. Pre nás spolupráca so zákazníkom nekončí tým, že mu nábytok vyložíme z auta pred dvere.
Jednoducho by sa dalo povedať, že nábytkom vypĺňame priestor. Prispôsobíme aj veľkosti komponentov v zostavách len preto, že chceme poskytnúť zákazníkom maximum z užívateľského, aj vizuálneho hľadiska. Našou snahou je poskytnúť priestor bez zbytočných rušivých prvkov. Kladieme dôraz na dôležité detaily či už ide o ukončenia nábytku v náväznostiach na konštrukčné prvky v interiéry alebo prevedenia detailov pri napojení nábytku na stavebné otvory.
Sme dobrí práve v tom, čo nie je pre iných bežné. Nebojíme sa toho, s čím iní končia, do čoho sa väčšinou už nepúšťajú a skôr od toho zákazníka odhovárajú. Naopak, neurobíme pre zákazníka bezhlavo hocičo. Ak je nám zrejmé, že riešenie, ktoré zákazník požaduje nie je spoľahlivé alebo, že s ním nebude po čase spokojný, alebo by to spôsobilo problémy s funkčnosťou nábytku, hľadáme pre neho iné riešenie. Chceme to vždy urobiť dobre, aby v konečnom dôsledku bol vždy spokojný zákazník.
Naše portfólio tvoria mnohé vlastné konštrukčné riešenia pre atypické požiadavky návrhárov alebo vyplývajúce z nárokov dizajnu interiéru a dispozičného riešenia. V rámci komplexnosti našich služieb, pri realizácii interiéru, dodávame aj elektrospotrebiče, drezy, batérie, umývadlá, matrace, rošty, zrkadlá, atď. Jednoducho, vieme dodať maximum z všetkého, čo tvorí súčasť interiéru. Tým tiež uľahčujeme obstarávanie komponentov koncovému zákazníkovi alebo architektovi – dizajnérovi.

Sme partneri pre koncových užívateľov interiérov, a partneri/výrobcovia aj pre architektov, dizajnérov, jednoducho pre všetkých návrhárov interiérov. Návrhár vkladá do interiéru vlastnú kreativitu, navrhuje pre svojich zákazníkov interiér, do ktorého dáva svoje srdce. Chce, aby interiér, ktorý svojim zákazníkom prezentoval vo fáze návrhu, bol aj po vyrobení presne takým, jednoducho dokonalým.

Už vo fáze projektovania poskytujeme klientom náš jedinečný servis. Okrem iného často prinášame aj nápady ohľadom lepšieho využitia priestoru. S architektom či dizajnérom prekonzultujeme, čo sa dá a čo nedá alebo, čo by šlo urobiť, možno, lepšie. Ak sa objavia nečakané obmedzenia alebo zmeny, vieme pružne prispôsobiť projekt technickej výroby nábytku tak, aby sa projekt vizuálne nezmenil, ale dal sa napriek zmenám zrealizovať.
Návrhárom interiérov vieme pomôcť aj v tom, že pred samotnou výrobou nábytku projekt výroby interiéru doladíme u nás pri našej technickej príprave ak, napríklad, projekt vznikal ešte s predstihom alebo súbežne s prácami na samotnej stavbe a oproti pôvodnému plánu došlo, aj k nejakej zmene. Aj do tejto fázy prinášame naše skúsenosti a vieme pomôcť s najvhodnejšou úpravou projektu tak, aby sme vyriešili odlišnosti, ktoré na stavbe medzičasom nastali. Našou snahou je zachovať ideu samotného návrhu aj predstavu o priestore konečného zákazníka.

Aj keď pri výrobe používame najmodernejšie technológie a máme počítačmi riadené stroje, výslednú kvalitu v našej spoločnosti garantujú ľudia. Tí naši patria medzi najšikovnejších v tejto oblasti a majú práve ten správny fortieľ a cit pre detail, ktorí nakoniec prenášajú aj do zostavenia a namontovania nábytku u zákazníka.

Práve úroveň našich montáží u zákazníkov je nadštandardná. Zákazníci vysoko hodnotia kvalitu montáže, ale aj správanie sa našich pracovníkov, čistotu i upratanie si po montáži. Dodržujeme tiež dohodnuté termíny, dĺžky montáží a kvalitu vo všetkých nami dodávaných službách.

L&M interiér - rok 2023 v číslach

290
zariadených
miestností
25
zariadených
domov
130
spokojných
zákazníkov
9065
plošných metrov
materiálu
Logo L&M interiér

Realizujeme zákazky po celom Slovensku aj v zahraničí
Sme partner pre architektov, dizajnérov aj koncových zákazníkov pretože kladieme dôraz na dôležité detaily. Sme dobrí práve v tom, čo nie je pre iných bežné. Nebojíme sa toho, s čím iní končia, do čoho sa väčšinou už nepúšťajú a skôr od toho zákazníka odhovárajú.

L&M interiér, s.r.o.
Cesta pod Bánošom 41/4
974 01 Kynceľová
Slovenská republika

Zobraziť na mape

Od 8.00 do 14.00 hod.:
0907 961 954

non-stop e-mail:
info@lminterier.eu

L&M interiér, s.r.o. | ©2024 All rights reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram