KUCHYNE L&M 
- ČÍM SÚ VÝNIMOČNÉ?

Individualita a neobmedzená odlišnosť

V našich materiáloch často používame slogan, ktorý vystihuje spoločnosť L&M interiér: „Každý priestor jedinečný“. Platí to aj pre L&M kuchyne, ktoré pre zákazníkov vyrábame.

Na slovenskom trhu je viacero značiek, ktoré ponúkajú návrh a realizáciu kuchýň na mieru. Často ale ide o obchodné zastúpenia alebo partnerov sériových výrobcov nábytkov. Tí majú celú technológiu spracovania aj návrhov postavenú s dôrazom na zjednodušenie vlastnej sériovej výroby.

Pri takejto sériovej výrobe pri návrhu kuchyne vychádzajú takýto dodávatelia z typizovaných skriniek. Takéto riešenie nie je veľmi vhodné práve pre tých, ktorí sa chcú odlišovať a chcú mať svoju vysnívanú kuchyňu podľa svojich predstáv.

Sloboda v dizajne, v tvaroch aj farbách

V L&M interiér nie ste pri výbere dekorov plošných materiálov alebo pracovných dosiek limitovaný. Ak je materiál dostupný na lovenskom trhu, môžete s ním do vašej novej kuchyne počítať. Spomíname to preto, že sa bežne stáva, že kuchynské štúdiá alebo obchodné zastúpenia rôznych výrobcov kuchýň nemajú v ponuke celé dostupné portfólio dekorov. Z každého rožka, majú v ponuke trošku, čo väčšinou menej náročným klientom stačí. Týmito u nich dostupnými kombináciami farieb a dekorov potom akosi „uniformujú“ svojich klientov a ladia ich tak, aby sa im to páčilo.

Potom sa stane, že susedova kuchynská linka sa akosi náramne podobá na tú vašu, novú kuchyňu. V L&M interiér vám ponúkame slobodu pri návrhoch a nekladieme hranice vašej fantázii.

Nie je „na mieru“ ako „na mieru“

Slovné spojenie „na mieru“ ešte za čias poctivých stolárskych majstrov označovalo výrobu akéhokoľvek nábytku na akýkoľvek presný rozmer. Dnes, hlavne vplyvom zavádzania sériovosti do výroby nábytku a z toho plynúceho zjednocovania rozmanitosti rozmerov to znamená čosi iné. Len toľko, že nábytok „na mieru“ sa vyskladá z najbližších typizovaných rozmerových modulov či skriniek a na požadovaný rozmer sa dopasuje rôznymi veľkosťami prispôsobenými výkrytmi a záslepkami alebo atypickými vsuvkami.

Realizácia L&M kuchýň vychádza vždy z detailného zamerania priestoru. Pri návrhu a výrobe sa u nás zohľadňujú krivosti stien aj podláh. Dávame dôraz na zjednocovanie pohľadových línií kuchyne, nerozdeľujeme sokle a poschovávame, ako sa len dá, nepohľadové spoje. To všetko pre príjemný pohľad na vašu novú L&M kuchyňu bez rušivých prvkov, pretože L&M kuchyňa je ozaj na mieru.

Každá L&M kuchyňa je riešená individuálne

Každú Kuchyňu L&M navrhujeme od začiatku, individuálne, ako novú, jedinečnú a nie poskladanú či prebratú z iného návrhu. Každý komponent si môžeme dovoliť upraviť tak, aby medzery medzi spotrebičmi boli čo najmenšie, alebo aby sa bez problémov otvárali dvierka na elektrickej rúre alebo umývačke riadu.

Každú skrinku v zostave vyrobíme na vlastný rozmer, aby pohľadovo bolo všetko v harmónii a architektonickej presnosti. Celkové rozmery zostavy delíme na presne rovnaké časti skriniek, a časti takto rozdelené nie sú obmedzené nijakými unifikovanými rozmermi a násobkami vplyvom sériovej výroby.

Nenecháme v zostave nevyužitý priestor iba preto, že to tak nejak vyšlo.

V L&M interiér riešime detaily kuchynskej linky až po strop. U nás to zákazník má vyriešené individuálne s dôrazom na pekné, čisté a estetické prevedenie - vyplnenie priestoru.

Maximálne využitie priestoru

Maximálne využívame priestor na šírku, na hĺbku aj na výšku. Ak iný použije výsuvy len 45 cm dlhé a za zásuvkami tým ešte ostáva nevyužitý priestor, pri Kuchyniach L&M používame výsuvy o maximálnej možnej hľbke. Všetko robíme preto, aby zákazník v L&M interiér dostal nie len maximum kvality v prevedení kuchyne ale aj maximum využiteľného priestoru.

Ak zákazník požaduje vyššie položenú pracovnú dosku na kuchynskej linke náš zákazník bude mať rovnako nízky sokel, ako pri nižšej kuchynskej linke. Nezväčšujeme nevyužiteľný priestor pod skrinkami ich zodvihnutím vyššie.

Vlastný montážny tím

Pýtajte sa svojho dodávateľa kuchyne či má ozaj vlastný montážny tím. Že prečo je to dôležité? Alebo, že či to nie je jedno? Nie je.

Od našich zákazníkov, ktorí už predtým nadobudli nejaké skúsenosti s inými dodávateľmi kuchýň alebo nábytku vieme, že externí montážnici, ktorí pracujú pre rôzne spoločnosti vyrábajúce nábytok nedbajú až tak na kvalitu a prevedenie detailov, vystupovanie a komunikáciu so zákazníkom, ako sú v L&M interiér nastavené štandardy pri realizácii a odovzdávaní interiéru našim zákazníkom.

V L&M interiér po montáži kuchyne nevyplácate montážnika "na ruku" v hotovosti. Za montáž platíte faktúrou nám, spolu s cenou za výrobu a dopravu, pretože kuchyňu vám namontujú naši vlastný pracovníci. Nemusíte mať žiadne obavy z kvality montáže a ani sa báť či vôbec toho montážnika po zaplatení ešte vôbec nájdete, ak by sa vyskytol problém s novou kuchyňou. V našej spoločnosti nejde o najatých, externých, či príležitostných živnostníkov na montáže, ktorí sa musia tváriť pred zákazníkom že sú z firmy v ktorej ste si objednali kuchyňu ale o týždeň už budú robiť pre iného.

Všetci naši pracovníci a našich montážnikov sa to týka rovnako, robia pre zákazníkov tak kvalitne, ako by si ten nábytok robili či montovali pre seba. Jednoducho, nič sa neodflákne a nad ničím sa nemávne rukou.

Zákazník L&M interiér získava vždy najvyššiu kvalitu montáže kuchyne, rýchlosť aj operatívnosť prípadného riešenia vzniknutého problému pri realizácii kuchyne. Ešte v priebehu montážneho procesu tak vieme vo vlastnej výrobe niektoré úpravy operatívne zrealizovať.

Zariaďovanie kuchyne bez starostí

Zákazníkom uľahčujeme zariaďovanie kuchýň. Sme partnermi AEG a Electrolux, dodávame všetky spotrebiče týchto značiek. Dodávame spotrebiče nie len pre kuchyne ale aj pračky, sušičky, žehličky, vysávače...

Dodávame aj drezy a batérie Blanco a Franke, a tiež digestory značky Franke.

Fotogaléria
Kuchyne L&M

NAŠE REFERENCIE
Logo L&M interiér

Realizujeme zákazky po celom Slovensku aj v zahraničí
Sme partner pre architektov, dizajnérov aj koncových zákazníkov pretože kladieme dôraz na dôležité detaily. Sme dobrí práve v tom, čo nie je pre iných bežné. Nebojíme sa toho, s čím iní končia, do čoho sa väčšinou už nepúšťajú a skôr od toho zákazníka odhovárajú.

L&M interiér, s.r.o.
Cesta pod Bánošom 41/4
974 01 Kynceľová
Slovenská republika

Zobraziť na mape

Od 8.00 do 14.00 hod.:
0907 961 954

non-stop e-mail:
info@lminterier.eu

L&M interiér, s.r.o. | ©2024 All rights reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram