Informácie o pracovných pozíciách

Aktuálne voľné pozície:

Ak máte záujem o niektorú pracovnú pozíciu, pošlite svoj životopis na email:  personalne@lminterier.eu

Obchodník – Obchodné oddelenie

Komunikuje so zákazníkom, alebo architektom. Pracuje v 3D programe, v ktorom zobrazuje predstavy zákazníka. Pripravuje podklady pre technickú prípravu.

Projektant – Technická príprava výroby

Tento človek pripravuje všetky podklady, aby výroba mohla vyrobiť zákazku a podklady pre skladníka, aby objednal všetko potrebné na zákazku.

Obsluha stroja – Kolíkovačka, Olepovačka, Píla

Títo ľudia pracujú v strojovej dielni, kde sa začína práca s materiálom. Podľa podkladov z technickej prípravy opracujú materiál na príslušnom stroji a uložia ho pre ďalší krok.

Stolár – Kompletovanie

Zo strojovej dielne idú jednotlivé diely nábytku ku kompletárom na skladanie. Kompletári skladajú jednotlivé diely do hotových nábytkových zostáv, aby sme si boli istý, že zákazník dostane čo si objednal. Nábytok, potom rozoberú na jednotlivé skrinky, zabalia a pripravia na montovanie.

Montážnik – Montáže

Všestranne zameraný, šikovný chlap. Montuje zákazky u zákazníka, vie reagovať a upraviť prípadné nezrovnalosti, ktoré je možné vyriešiť, na mieste.

Logo L&M interiér

Realizujeme zákazky po celom Slovensku aj v zahraničí
Sme partner pre architektov, dizajnérov aj koncových zákazníkov pretože kladieme dôraz na dôležité detaily. Sme dobrí práve v tom, čo nie je pre iných bežné. Nebojíme sa toho, s čím iní končia, do čoho sa väčšinou už nepúšťajú a skôr od toho zákazníka odhovárajú.

L&M interiér, s.r.o.
Cesta pod Bánošom 41/4
974 01 Kynceľová
Slovenská republika

Zobraziť na mape

Od 8.00 do 14.00 hod.:
0907 961 954

non-stop e-mail:
info@lminterier.eu

L&M interiér, s.r.o. | ©2024 All rights reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram