fotogaléria

Dyha a lak

Ukážkou našej práce s dyhovanými materiálmi je aj nábytok pre krásny a moderne navrhnutý rodinný dom. Na kuchyňu je použitý dyhovaný materiál dub commercial v párovanej kresbe, ktorý je povrchovo upravený matným tvrdým voskovým olejom. Šedý, hladký materiál, ktorý kontruje veľkým, teplo pôsobiacim, dreveným plochám nie je obyčajná laminovaná DTD. Tu sa architekti interiéru rozhodli pre lakovaný povrch do matnej farby RAL 7016.
Okrem úpravy povrchu dyhy olejovaním sme pripravili aj všetky ostatné povrchy dielcov na aplikáciu laku. V prípade TV komody, ktorá je umiestnená na podstave vedľa krbu, to bola aj výroba jej opláštenia so spojom v rohoch pod 45 st. uhlom, na ktoré bol tiež aplikovaný matný lak.

Súčasťou kuchyne je aj dobre navrhnutá vínotéka s úložným priestorom a malá jedálenská časť s barovým sedením. Domáci si jednálenskú časť ešte zväčšili a doplnili o väčší stôl so stoličkami.

TV komoda má od kuchynskej časti prístupné tri úložné priestory za dvierkami a od obývacej časti je na nej upevnený televízor. V jej vnútri je priestor na elektrickú prípojku a hornou časťou slúži ako kvetináč.

V dome sme realizovali ešte nábytok pre kúpeľňu, WC a šatník za lamelovými, posuvnými dverami.
Šatník je prístupný priamo zo spálne a je s otváravými presklenými dvierkami. Niektoré police sú šikmé a viaceré police sú podsvietené s LED pásmi integrovanými do políc. Aj keď rozmerovo to nie veľký šatník, použitie priehľadných dverí, dobre osvetlených poličiek a ergonomicky navrhnutých úložných políc z neho robia veľmi pekný, praktický a dobre prístupný, úložný priestor.
Logo L&M interiér

Realizujeme zákazky po celom Slovensku aj v zahraničí
Sme partner pre architektov, dizajnérov aj koncových zákazníkov pretože kladieme dôraz na dôležité detaily. Sme dobrí práve v tom, čo nie je pre iných bežné. Nebojíme sa toho, s čím iní končia, do čoho sa väčšinou už nepúšťajú a skôr od toho zákazníka odhovárajú.

L&M interiér, s.r.o.
Cesta pod Bánošom 41/4
974 01 Kynceľová
Slovenská republika

Zobraziť na mape

Od 8.00 do 14.00 hod.:
0907 961 954

non-stop e-mail:
info@lminterier.eu

L&M interiér, s.r.o. | ©2024 All rights reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram